3 Eksen Fiber Lazer Kaynak Makinesi

1500W / 2000W / 3000W

3 eksenli lazer kaynak makinesi, oto aksesuarları, tıbbi ekipman, boru işleme, donanım ve banyo, soğutma aksesuarları ve diğer endüstrilerde yaygın olarak uygulanan kullanışlı ve kullanımı kolaydır.

Ürün Açıklaması

3 eksenli lazer kaynak makinesi, gelecekteki pazarda çok fazla potansiyele sahiptir ve her yönden üstün avantajları ile uygulama değerini kademeli olarak genişletecektir. İlk olarak, kaynak robotu kaynak kalitesini stabilize edebilir ve iyileştirebilir ve kaynak dikişlerinin tekdüzeliğini sağlayabilir. Robotik kaynak kullanırken, her kaynağın kaynak parametreleri sabittir, bu nedenle kaynak kalitesi insan veya dış etkenlerden daha az etkilenir, bu nedenle kaynak kalitesi nispeten sabittir.

Ayrıca kaynak robotları, çalışanların’çalışma koşullarını iyileştirebilir ve kaynakçıların kaynak arklarından, dumandan, sıçramalardan ve yüksek sıcaklıklardan uzak durmalarına yardımcı olabilir. Punta kaynağı için, kaynakçılar artık ağır el maşalarıyla uğraşmıyor, bu da kaynakçıları yüksek yoğunluklu fiziksel işlerden kurtarıyor. En önemlisi, kaynak robotları işgücü verimliliğini artırabilir.

Kaynak robotları 24 saat kesintisiz üretilebilir. Ayrıca yüksek hızlı kaynak ve dar aralıklı kaynak teknolojisinin uygulanması ile robotik kaynak kullanımı verimliliği daha da önemli ölçüde artırmaktadır. üretim verimliliği robotlarını kontrol etmek sabittir, bu nedenle üretim programı çok açıktır.

SSS

Evet. Numune ücreti, üretim hattı için kurulum ücreti anlamına gelir, az miktarda, bunu doğrudan üretim için öneririz. Büyük miktarda, önce numuneyi öneriyoruz ve numune ücreti iade edilebilir.

Spesifikasyon ile bize ulaşın: malzeme, tasarım, boyut, şekil, renk, miktar, yüzey bitirme vb.