Fiber Lazer Markalama Makinesi

20W / 30W / 50W / 100W

Fiber lazer markalama sistemi, çeşitli malzemeleri hassasiyetle markalamak için kullanılan oldukça gelişmiş ve verimli bir endüstriyel ekipmandır. Metaller, plastikler, seramikler ve daha fazlası gibi çeşitli malzemeleri aşındırmak, kazımak veya işaretlemek için bir fiber lazer ışını kullanma ilkesine dayanan son teknoloji bir teknolojidir.

Ürün Açıklaması

Taşınabilir 20w Fiber Lazer Markalama Makinesi, çeşitli uygulamalar için kullanılabilen dayanıklı ve güçlü bir markalama makinesidir. Bu kompakt, taşınabilir makine, plastik, ahşap, metal, cam ve diğer metalik olmayan malzemeler gibi malzemeleri işaretlemek ve kazımak için idealdir. Yüksek hassasiyetli fiber lazer teknolojisi, her markalamada kesin ve tutarlı sonuçlar sağlar.

Fiber lazer markalama makinesi, inanılmaz derecede düşük bir maliyetle yüksek kaliteli, yüksek hızlı markalama üretebilen son teknoloji diyot pompalı bir katı hal lazeri kullanır. Bu lazer markalama makinesi, hemen hemen her malzemenin yüzeyindeki karakterleri ve sembolleri markalayabilir ve kazıyabilir. Makine, kullanıcıların markalamalarını özelleştirmesine izin vermek için programlanabilir bir yazılım arabirimi kullanır ve kolay kullanım için sezgisel dokunmatik ekranlı bir kullanıcı arabirimi içerir.

Portatif 20w Fiber Lazer Markalama Makinesi ayrıca, uzun süre kullanıldığında bile tutarlı çalışmayı garanti eden güçlü bir soğutma sistemi ile donatılmıştır. Makine, önceden belirlenmiş bir süre sonunda makineyi kapatarak güvenlik ve verimlilik sağlayan bir otomatik kapanma özelliği ile donatılmıştır. Ek olarak, makine eğimli yüzeylerde markalama yapabilir ve fiber lazer teknolojisi pürüzsüz, yüksek çözünürlüklü bir yüzey sağlar.

Portatif 20w Fiber Lazer Markalama Makinesi, ürün tanımlama, etiketleme, gravür ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için ideal bir araçtır. Son derece hassas, güvenilir ve uygun maliyetli lazer markalama teknolojisi ile projeleri için malzemeleri markalaması ve kazıması gereken işletmeler ve profesyoneller için mükemmel bir seçimdir.