Neden Innovation Lazer?

Fiber Lazer Ürünlerimiz

01

Hakkımızda,
25 yıllık tecrübe

25 yıllık tecrübemiz ile boru, sac, profil, kesim ve büküm makine ve sarf malzemelerini dünya çapında alanında lider firmalardan tedarik eden firmamız, Endüstri 4.0 çağında ülke sanayimizin gelişimine katma değer sağlayacak yenilikçi çözümleri her daim müşterilerine sunmaktadır.

02

Fiber Lazer Ürünlerimiz

Yüksek kaliteli ürünleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sürekli teknolojik yenilikleriyle, endüstriyel üretim süreçlerine değer katmaya devam ederler.

El Tipi Fiber Lazer Kaynak Makinesi

El tipi fiber lazer kaynak makinesi daha önce sabitlenmiş ışık yolunun yerini alır.

Fiber Lazer Markalama Makineleri

Fiber lazer markalama sistemi, çeşitli malzemeleri hassasiyetle markalamak için kullanılan oldukça gelişmiş ve verimli bir endüstriyel ekipmandır.

Otomatik Fiber Lazer Kaynak Makinesi

Endüstriyel üretim süreçlerinin otomasyonu ile yenilikçi ve verimli lazer kaynak çözümlerine olan talebi karşılamak adına tasarlanmış olan otomatik..

Robot Fiber Lazer Kaynak
Makinesi

Robot Fiber Lazer Kaynak Makinesi, hassas kaynak ve onarım işlemleri için kullanılan gelişmiş bir kaynak makinesidir.

03

Yaygın Olarak Kullanılır

BT yaygın ev aletleri, mutfak ve banyo, hassas tahta altın, BT imalat, elektronik devre, enstrüman ve sayaç, bilgisayar imalatı, cep telefonu iletişimi, otomobil parçaları, gizli aletler, donanım araçları, yapı malzemeleri, takı, el sanatları hediyeler, takı, ilaç ambalaj ve diğer endüstrilerde kullanılır.

Haber ve Etkinlikler

It's like saying you're a bad designer, use less bold text.